Pronajměte si virtuální kancelář nebo luxusní sídlo pro svou firmu

Podnikáte a nemáte vlastní kancelář? Je sídlo vaší firmy zapsané v místě Vašeho bydliště, ale chtěli byste mít na vizitkách adresu kanceláře na lukrativní a zajímavé adrese? Právě pro Vás je určena služba virtuální kanceláře.

Vždy vypadá dobře, když je jako sídlo vaší firmy uvedeno jedna z adres v prosperující obchodní a kancelářské lokalitě nebo v centru Hlavní města. A není přitom vůbec důležité, že se na oné adrese nezdržujete. Hlavní je, že adresa Vaší kanceláře funguje a lze s ní bez problémů komunikovat. Virtuální kanceláře nabízejí veškeré služby jako tradiční kancelář, ovšem bez nutnosti vstupních a provozních nákladů vybavení nebo telefonních a datových systémů, asistentky nebo recepční. Toho všeho jste s virtuální kanceláří ušetřeni. Získáte plnohodnotné prostory za nepoměrně nižší částku, než za kterou byste si kancelář na těchto atraktivních místech pronajali.

Jak si vybrat svou virtuální kancelář Vám poradí profesionál z oboru, Ing. Adam Zvada ze společnosti Scott & Weber. V prvé řadě záleží na tom, zda klient již má sídlo společnosti, zda zvažuje změnu sídla nebo teprve začíná podnikat a také, jakou lokalitu pro svou kancelář preferuje. Od toho se odvíjí šíře služeb, které jsme mu schopni nabídnout a na míru připravit. V nabídce je totiž nepřeberné množství služeb, počínající přeposíláním došlé pošty na adresu klienta dvakrát týdně, nebo její úschovou a akvizici emailem, přijímání telefonních hovorů operátorkou představující se jménem firmy klienta, s možností přesměrování hovorů nebo různé formy pronájmu plně vybavené kanceláře s internetovým připojením či zasedací místnosti. Záleží jen na klientovi, které služby by chtěl využívat. Na základě poptávky zákazníka jsme schopni na míru připravit komplexní nabídku tak, aby mu co nejlépe vyhovovala.

Mít svou spolehlivě fungující vituální kancelář opravdu není nic složitého. Odborníci Vám rádi poradí a pomohou vybrat to nejlepší a nejvýhodnější speciálně pro Vás. To vše za příjemnou cenu a bez skrytých poplatků.

Pro více informací můžete navštívit internetové stránky www.scottweber.cz.

 
Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.