Pokrývačské práce

Pokrývačské práce

Bez pořádné střechy by ani ten nejkrásnější dům neměl vůbec žádný půvab. Jednou za několik desítek let se ovšem stane, že střecha jednoduše doslouží. Tašky se začnou drolit a padat dolů, trámy hnijí a na půdu zatéká. Tehdy nastane ten správný čas pro rekonstrukci. Nové střechy se pokaždé staví s tím, že mají přežít nejen současného majitele, ale dobře posloužit minimálně následující generaci. Aby střecha opravdu vydržela co nejlépe, musí ji vytvořit opravdoví odborníci. Těmi nejpovolanějšími v této oblasti jsou lidé z firmy Vrňata & Žáčik s.r.o. – střechy Praha. Jedná se o rodinnou firmu, která do střech kromě práce vkládá i kousek sebe. Vědí, že každý dům je tělo, kterému až kvalitní střecha vdechne duši.

Základem střechy je volba kvalitního materiálu. Ty tam jsou doby, kdy byly jedinou volbou pálené tašky. Samozřejmě jsou stále velice oblíbené, ale ve spoustě případů je lepší zvolit vhodnější krytinu. Stále větší oblibu si získává břidlice. Vybírat můžete hned z několika odstínů od typické břidlicově tmavě šedé až po klasickou cihlově červenou. Břidlice vyniká vysokou životností, navíc působí velice esteticky. Díky její tvarovatelnosti je možné obložit s ní komín, vikýře nebo vyložit úžlabí. Břidlicové střechy jsou jednolité, a příjemné na pohled. Díky možnosti pokrýt břidlicí i netypické tvary, je tento materiál často používaný při rekonstrukci historických budov. Další možností je prejzová krytina. Nejedná se o žádnou horkou novinku, na střechy si ji kladli už naši předkové v hlubokém středověku. Právě proto se vyskytuje hlavně na historických stavbách, hodí se ale například i při rekonstrukci statků, městských radnic, a podobně. Pokud se rozhodnete pro toto řešení, připravte se, že si na svoji střechu počkáte. Prejzová krytina je velice náročná na práci. Zasazuje se do malty, popřípadě do speciálně uzpůsobeného rámu. I sebekvalitnější krytina by ale byla ničím bez kvalitního pokrývače. Na pokrývačské práce jsou lidé z firmy Vrňata & Žáčik experti, a svoji práci odvádějí vždy precizně a hlavně s radostí. Moc dobře vědí, že každý dům je ojedinělý, proto si na ně vyhraďte dostatek času, aby výsledek jejich práce vypadal přesně podle vašich představ.

Pokrývačské práce ovšem nejsou tím jediným, na co se Vrňata & Žáčik zaměřuje. Zajistí vám kompletně všechny práce, které je třeba v souvislosti se střechou provést. Pro samotný základ střechy je potřeba služeb zkušeného tesaře, na závěr zase služeb klempíře. Obojí firma poskytuje, a nejen to. Pokud chcete svoji střechu osadit střešními okny, nemusíte si je objednávat až po zhotovení střechy, ale jejich realizaci je možné zakomponovat přímo do projektu rekonstrukce. Jestli hodláte využívat podkrovní prostory k bydlení, bude se vám dále hodit nabídka nadkrokevní izolace. Tato izolace je specifická tím, že se umisťuje na krokve ještě před položením tašek. Díky tomu nevznikají tepelné mosty a v podkroví vás nebude trápit vlhko a s ní spojené plísně.

Pokud poptáváte „rekonstrukce střechy Praha“, je pro vás volba Vrňata & Žáčik sázkou na jistotu. Nejenže vám vyjdou ve všem vstříc, ale navíc střecha od nich vydrží po několik dalších generací. Sídlo firmy najdete v Průhonicích, které se nacházejí jen kousek od Prahy. Díky umístění sídla v rodinném domku rodiny Vrňatových si můžete domluvit schůzku i na víkend nebo večerní hodiny. Vdechněte své střeše nový život a užívejte si spokojenost s její novou krytinou.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.