Slevy na rodinnou dovolenou

Chystáte se vyrazit se svými nejbližšími na rodinnou dovolenou? Asi se vám hlavou honí myšlenky, kam je vzít, aby se tam všem líbilo? Nejdůležitější je vyžití pro ty nejmenší, ale i pro dospělé by to měla být přeci jen dovolená. Přemýšlíte nad vhodnou destinací, v hlavě přepočítáváte a kalkulujete? Podívejte se na internetovou stránku www.NewGo.cz, kde najdete tipy kam vzít své nejmilejší a kde prožít dovolenou se slevou, kde si to zaručeně užijete, protože všechny nabídky jsou zde ověřené a vyzkoušené.

Slevy na rodinnou dovolenou jsou velice zajímavou záležitostí. Ušetřit na nákupu rodinné dovolené tak lze až několik tisíc korun. Časté, oblíbené a ve finále vysoké slevy jsou slevy pro nejmenší cestovatele. Děti mnohdy cestují zcela zdarma (doprava + pobyt), nebo mají dopravu zdarma či pobyt. Vše se odvíjí od věku dítěte a konkrétního ubytovacího zařízení.

Slevy na letní i zimní dovolenou

Výhodná se stává letní rodinná dovolená tehdy, pokud nakoupíme balíček služeb na jednom místě. Mnohdy jsou pobytové baličky tvořeny cenově zajímavě, že ani jiná alternativa nepřipadá v úvahu. U letních dovolených je často součástí pobytového balíčku ubytování, strava, letecká doprava, pojištění, animační program a další služby. Takovou dovolenou můžeme zakoupit už od 8 000 Kč. Mezi oblíbené, zahraniční, letní destinace patří Itálie, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Řecko, Tunisko či Egypt.

V případě, že se bude jednat o zimní lyžařskou dovolenou, je standardně součástí pobytového balíčku ubytování a skipasy. Autobusová doprava s polopenzí či plnou stravou není u českých turistů při lyžařských dovolených tak oblíbená. Hojněji jsou lyžařské rodinné dovolené vyhledávány pouze s ubytováním a skipasem. Žádané a oblíbené destinace pro zimní sporty jsou italské, rakouské, francouzské či švýcarské Alpy. Využijte slevy na zimní rodinnou dovolenou.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.