Wellness pobyt je víc než jen relax

Naše tělo se o nás stará po celý život, a tak je potřeba si jej vážit a náležitě o něj pečovat. Již lidé ve starověkém Řecku věděli, že se o zdraví musí pečovat a začali stavět budovy, kde by se mohla široká veřejnost střetávat a v klidu společně relaxovat. Mnoho lidí se v dnešní uspěchané době přestává starat o své zdraví a zapomíná na to, že zdraví je to nejdražší, co máme. Cílem wellness pobytů je, aby se po něm člověk fyzicky i psychicky cítil dobře, klidně, vyrovnaně a vyzařovala z něj nově nabitá energie.

Ve dvou se to lépe táhne

Chcete společně se svojí drahou polovičkou relaxovat a užít si trochu romantiky? Slevové portály nabízí po celý rok slevy na wellness pobyty pro dva a dávají tak možnost párům, aby společně revitalizovali tělo i mysl. Páry mají možnost vyzkoušet si různé druhy masáží, společně okusit magickou sílu bublinek ve vířivkách, využít blahodárné účinky saunování a mnoho dalších aktivit.

Velké Karlovice v Beskydech

Relaxovat a přitom se kochat krásnou krajinou Beskyd je naprosto dokonalé spojení. Mnoho turistů vyhledává wellness v Beskydech a hotely si umí své návštěvníky patřičně hýčkat. Velmi vyhledávaným střediskem jsou Velké Karlovice, kde se nachází například hotel Lanterna, Horal nebo Tatra. Hotely nabízí velmi široké spektrum služeb a snaží se tak vyhovět veškerým požadavkům jejich návštěvníků.

Thajská masáž uvolní vaše tělo

Hotel Lanterna nabízí mnoho typů masáží včetně velmi oblíbené masáže thajské. Masáž je nejstarší formou terapie a může člověku pomoct od bolesti, napětí, stresu a dokáže i léčit zranění. Na světě existuje více než 100 druhů masáží, které se postupem času vyvinuly z rozdílných kultur.

Při této masáži leží klient na podložce umístěné na podlaze, která má zajistit stabilitu při tlakovém působení na energetické dráhy v těle. Thajská masáž obsahuje i meditaci, která pomůže k vlastnímu soustředění se na mysl. Masér využívá krom prstů i dlaně, předloktí, lokty a kolena. Kombinací akupresury a protahování pak dochází k uvolnění svalů, kloubů, šlach a páteře.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.