Zimní radovánky na sněhu

Léto skončilo a přivítal nás chladivý podzim. Brzy příjde zima a s ní spojená kouzelná vánoční atmosféra. Televize plná pohádek, shánění dárků pro rodinu, přátelé a partnery, můžeme si užívat koulované s přáteli, stavění sněhuláka a nastává velmi oblíbená část roku pro lyžaře. Dovolená na horách, svátky na chatě a návštěvy brusláku. Pokud využijeme výhodné slevy na pobyty na horách, ušetříme navíc mnoho financí. Dovolená nabízí nejen mnoho zimní zábavy a aktivního sportu, ale i také pořádný odpočinek.

Sportem ku zdraví. V tuzemsku je možno navštívit mnoho lanovek, uměle zasněžených tras a také horských cest přizpůsobených přímo pro běžkaře. Navštívit můžeme místa, která spojují možnost lyžování, bruslení, relaxace ve wellness i dalších sportů. Například Lipenská přehrada je přizpůsobena na zimní pobyt a to nejen možností bruslení na zamrzlé přehradě, ale také možností využití krytých hal k pronájmu. Zahrát si můžeme tenis, squash, bedminton, gowling a nebo volejbal.

Relaxace v horách

Relaxace je důležitá během celého roku, každodenní povinnosti a stres v práci nikomu neprospívají, stále se zvyšující nároky a povinnosti nám zabírají veškerý volný čas. Nabídka wellness je bohatá na procedury, díky kterým je odpočinek zaručený a navíc mají výborný vliv i na naše tělo. Pod rukama zkušených masérů mizí bolesti zad, tělo se prokrvuje, dětoxikuje, mizí pomerančová kůže, kůže se zjemňuje a spánek je kvalitnější. Dále je možné navštívit saunu, cvičení pilates nebo jógy, koupele, peelingové kůry a zábaly.

Procedury a odpočinek doprovází příjemné romantické večeře, kde se nabízí místní speciality od šéfkuchařů. Při doprovodu vynikajícího vína a gurmánského jídla se nám nabízí nezapomenutelné zážitky. Pokud chceme s sebou vzít i děti, díky slevám na lyžování můžeme využít pobyt pro jedno dítě zdarma. Navíc jsou pobyty na horách netradičním dárkem pro rodinu, přátelé i partnera k jakékoli příležitosti, to se hodí i díky blížícím se vánočním svátkům.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.