Telekomunikační systémy

Telekomunikační systémy od firmy ZONT

S rozvojem IP technologie vstupují do hry nové způsoby komunikace a také – nové typy telekomunikačních systémů. Telekomunikační systémy patří do telekomunikačních služeb, které si jako firma či jednotlivec můžete objednat od firem, zajišťujících tyto služby.

Co si pod pojmem telekomunikační systémy můžete představit – jsou to služby. Tyto telekomunikační služby využívají různé firmy¸které mají své podnikání založené na telekomunikacích. Pronájem telefonní ústředeny s možností republikových i mezinárodních hovorů za velmi přijatelné ceny. Technologie je podpořena špičkovými výrobky – ústřednami firmy Alcatel. Od téže firmy jsou i digitální telefony, kterými je komunikace – telefonování uskutečněno nebo IP telefony opět od firmy Alcatel.

Telekomunikační systémy ve firmě úzce spolupracují například se zabezpečovací technikou, kamerové systémy jsou součástí zabezpečovacích systémů spolu s hlásiči požáru či hlásiči o vniknutí do objektu, to vše je propojeno a vyhodnocenou EZS a propojeno s PCO.

V případě potřeby provádí technici firmy ZONT  dodávky, montáž a servis IP komunikačních systémů (telefonních pobočkových ústředen), které jsou vyrobeny firmou Alcatel – Lucent. Vše je plně založeno na systému VOIP. Vysoká spolehlivost je zaručena zdvojováním centrálních jednotek a zálohovacími mechanizmy pro přenosy signalizace. Multimediální telekomunikační systém Alcatel OmniPCX Enterprise umožňuje přenosy hlasu, dat a obrazů. Taktéž lze vytvářet nejrůznější druhy privátních sítí, včetně virtuálních.

Potřebná dokumentace pro telekomunikační systémy, telefonní ústředny a další produkty či služby je k dispozici na webu poskytovatele.

Proč zvolit ZONT jako dodavatele i technika pro telekomunikační systém?

Existuje 5 P, pro která je to doporučené. Za prvé zkušenosti a tradice – od roku1994 je firma na trhu. Za druhé – vzhledem ke své spolehlivosti jsou její vztahy se zákazníky dlouhodobé. Za třetí – pro své zákazníky vždy navrhne takové řešení pro telekomunikační systémy, že jejich cena je v kontinuitě s kvalitou. Za čtvrté – servis pro telefonní ústředny, kamerové systémy a jiné výrobky provádí díky stabilitě vždy stejný technik. Za páté – všechny služby a výrobky: telefonní systémy, telefonní ústředny, kamerové systémy, telefony i zabezpečovací systémy navrhne i nainstaluje z vlastních zdrojů. Spolehnout se na služby firmy ZONT se prostě vyplatí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.