Pomoc i pro vás

Ať už se ve vašem životě stalo cokoliv, ne každý je psychicky dostatečně silný na to, aby to unesl. Někteří z nás potřebují vyhledat odbornou pomoc. Člověka, který mu dokáže pomoci v jeho nelehké situaci. Člověka, který je dostatečně kvalifikovaný a umí vám podat pomocnou ruku, vrátit vám zpět vaše ztracené sebevědomí a dát vám naději, že bude zase všechno v pořádku. Za tento krok se v žádném případě nemusíte stydět. Práce psycholog Praha, využívající metodu emdr je dnes velmi vyhledávanou a mnozí na ni nedají dopustit. Pomohla mnoha z vás, tak proč byste mezi ně nemohli patřit zrovna vy?

 

Naučte se zvládat strach

Pokud se Vám stal velmi nepříjemný a psychicky velmi zatěžující zážitek, máte jistě noční můry, situace se Vám stále dokolečka opakuje před očima a nemizí Vám z hlavy, Sledujete pokles své nálady, jste unavení a velmi citliví. Na nepříjemnost nechcete myslet, ale Vaše mysl Vám nedá spát. Sami jste se snažili se situaci vyrovnat, ale ona bloudí po podvědomí a dává o sobě stále hlasitěji a silněji vědět. Čím dříve začnete jednat, tím rychleji naleznete ztracený klid a rovnováhu. Emdr terapie vám pomůže. S tímto zdánlivě neřešitelným problémem Vám pomůže psychoterapie. Společně s odborníkem si o problému promluvíte.

 

Vyzkoušejte ji

Trpíte-li i vy například úzkostnými stavy, depresemi, zvýšenou trémou či syndromem vyhoření, nebojte se mě kontaktovat. Pomůžu vám vyřešit to, co vám znepříjemňuje váš život a izoluje vás od okolí. Emdr je metoda, která ve svém překladu znamená desenzibilizaci a přepracování pomocí očních pohybů. Tato terapie vás dokáže zbavit toho, co vás trápí. Neodmítejte pomocnou ruku. I vy zase můžete být v pohodě. Jen musíte vědět, na koho se máte obrátit.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.