Psycholog pomůže

Nesete si v sobě trauma již řadu let? Často se v noci probouzíte a vracejí se vám nepříjemné prožitky z doby mnohdy dávno minulé? Proč se zbytečně trápit?  Neslyšeli jste někdy o možnosti podstoupit účinnou terapii, která narovná zase vaše vědomí? Zbaví vás úzkostných stavů, zbaví vás depresí, zajistí poklidný život plný optimismu a radosti! Psycholog Praha je pro všechny, kteří se necítí ve své kůži možnost, jak pro sebe něco udělat! Ozvěte se nám, přijďte za námi do ordinace v hlavním městě a ostatní je už na nás! Rádi vám poradíme, jak se vyrovnat s nepřízní osudu, rádi se s vámi podělíme o zkušenosti nasbírané po čas naší praxe!

Není potřeba

Bát se tam, kde není čeho! Nikdo vás nebude zpovídat, nikdo se vás nebude do detailu vyptávat na vaše soukromí! Sdělíte jen to, co sami uznáte za vhodné! Možná za nějaký čas, až vaše důvěra v nás bude jasná, svěříte se se svým trápením. Není nikdo, komu by se nedalo pomoci! Každý si zaslouží adekvátní terapii, každý si zaslouží v životě dostat druhou šanci! Necítíte se dobře ve svém těle? Máte spoustu otázek, na které si nedokážete odpovědět? Přijďte do psychologické poradny Praha. Čekáme na vás a věříme ve šťastný obrat!

Psychologie pro všechny

Stále donekonečna posloucháte řeči v uvozovkách moudrých radilů, pro které je odborník na duši něčím, co je tajné, co nesmí nikdo vědět? Je zvláštní, že když nás píchne tamhle, nebo tuhle, okamžitě vyhledáme lékaře! Ale když nás něco trápí, raději se mnohdy až užíráme výčitkami, špatnou náladou, která posléze přechází až k depresivním stavům! Žijeme v současné moderní době, která je vysoce náročná a na každého z nás klade vysoké nároky a požadavky! Používáme nadstandardní techniku, zabýváme se špičkovými produkty a nakupujeme moderní zboží. Proč, když se objeví problém, který nám patřičně rozhodí náladu, bez ohledů na všechny kolem nevyhledáme pomoc psychoterapie Praha 2? Pořád je někde hluboko v nás zakořeněná ta nesmyslná představa, že léčba duše připadá na vrub pouze bláznům?
Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.